Som Novozámčan Všetko o Nových Zámkoch
Novinky z Nových Zámkov

Dobrý deň, sme veľmi radi, že sme Vám mohli poslať ďalší Novozámocký Newsletter. Nižšie nájdete všetko, čo sme Vám sľúbili. Ak si myslíte, že by si tento newsletter rád prečítal i niekto iný, pokojne mu ho prepošlite. Ďakujeme, že nás čítate.

TEEN FEST, zápis do tanečných škôl a mnoho ďalšieho (program na budúci týždeň)

Na aké podujatie sa môžete vybrať budúci týždeň v Nových Zámkoch? Opäť je z čoho vyberať. V ponuke sú výstavy aj divadelné predstavenia či festival.

TEEN FEST (14.9.2019)

Prvý ročník podujatia Teen Fest začína 14.septembra o 12-tej hodine na Hlavnom námestí. Jedná sa o prvý festival v Nových Zámkoch, kde väčšinu organizačných povinností prevzali mladí ľudia. Počas festivalu sa predstavia mládežnícke kapely, budete sa môcť zabaviť na skákacích hradoch, či na stanovištiach, ktoré si pripravujú organizácie pracujúce s mládežou.  Súčasťou je i výstava obrazov.

Viac sa dočítate tu.

Do školy s Mášou a medveďom (14.9.2019)

Ak majú vaše deti radi rozprávku Máša a medveď, majú príležitosť stretnúť svojich obľúbených rozprávkových hrdinov. Máša aj medveď prídu v sobotu do obchodné centra AQUARIO. Pre deti sú pripravené zaujímavé súťaže a pesničky. Taktiež si budú môcť pozrieť, ako Máša naučí medveďa ako sa správať v škole. Akcia potrvá od 15-tej do 17-tej hodiny.

100 rokov v obrazoch (9. 8. 2019 – 20. 9. 2019)

Výstava fotografií s názvom 100 rokov v obrazoch v Múzeu Jána Thaina ponúka prostredníctvom záberov pohľad na to, ako sa zmenil svet okolo nás. Výstava je zameraná konkrétne na transformáciu maďarského spoločenstva a ním obývaného južného Slovenska. Fotografie vystihujú všedné dni zo života, radostné chvíle, ale aj politické zlomy či bolestivé spomienky.

Viac o výstave sa dozviete tu.


Pertu No. 13 (5.9.2019 - 19.10.2019)

Trinásty ročník dlhodobého projektu PERTU nadväzuje na jeho ťažiskový program, zameraný na hľadanie analógií v súčasnom slovenskom a maďarskom výtvarnom umení. Pokračuje v skúmaní náhodných paralel v tvorbe výrazných osobností, ktoré sú založené na názorovej, štýlovej, tematickej či generačnej príbuznosti. Túto výstavu si môžete pozrieť až do 19.10 v Galérií Ernesta Zmetáka.

Viac o výstave nájdete tu.

Zápisy do tanečných krúžkov (10.9.2019 - 11.9.2019, 9.9.2019 - 10.9.2019)

Chcete sa naučiť tancovať? Budúci týždeň prebehne zápis do dvoch novozámockých tanečných škôl. Zápis do tanečnej školy VIVA prebehne 9. a 10. septembra 2019. Zápis sa koná v priestoroch TŠ VIVA na J.Kráľa 35 v Nových Zámkoch. Druhou tanečnou školou je TŠ KELLER. Tá taktiež ponúka kurzy pre deti i dospelých.

Viac sa dozviete kliknutím na názvy tanečných škôl.

Chcete, aby vám už žiadne novinky neušli? Prihláste sa na odber  Novozámockého Newslettera.

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk
Najnovšie články
8. septembra 2019
TEEN FEST, zápis do tanečných škôl a mnoho ďalšieho
Na aké podujatie sa môžete vybrať budúci týždeň v Nových Zámkoch? Opäť je z čoho vyberať. V ponuke sú výstavy aj divadelné predstavenia či festival. TEEN FEST (14.9.2019) Prvý ročník…
Čítať viac...
6. septembra 2019
Septembrová kino ponuka je skutočne skvelá
Čaká nás fantastická úroda kvalitných filmov, z ktorých vyberáme zopár naozaj mimoriadnych, ktoré sa oplatí vidieť. Slovenská tvorba bude bohato zastúpená, odporúčame každému aj kvôli „beztitulkovému“ komfortu – Kto je…
Čítať viac...
1. septembra 2019
Festival INAK, 100 rokov v obrazoch a mnoho ďalšieho
Na aké podujatie sa môžete vybrať budúci týždeň v Nových Zámkoch? Opäť je z čoho vyberať. V ponuke sú výstavy aj divadelné predstavenia či festival. Matičiarik (3.9 a 5.9.2019) Majú…
Čítať viac...
29. augusta 2019
ROZHOVOR: Mládežnícky festival už čoskoro obsadí Hlavné námestie
Festival Teen Fest sa uskutoční už čoskoro. V rozhovore sa dočítate prečo a kto túto akciu organizuje a čo sa bude diať počas festivalu. Prvý ročník podujatia Teen Fest sa…
Čítať viac...
Navštíviť web
Facebook Twitter Youtube Instagram
Odhlásiť sa z odberu e-mailov    |    Pozrite si tento e-mail online

©Všetky práva vyhradené.

Ak máte tip na článok, alebo pripomienku, napíšte nám na info@somnovozamcan.sk