Som Novozámčan Všetko o Nových Zámkoch
Novinky z Nových Zámkov

Dobrý deň, sme veľmi radi, že sme Vám mohli poslať ďalší Novozámocký Newsletter. Nižšie nájdete všetko, čo sme Vám sľúbili. Ak si myslíte, že by si tento newsletter rád prečítal i niekto iný, pokojne mu ho prepošlite. Ďakujeme, že nás čítate.

E-sport Nové Zámky, okrídlení pútnici a mnoho ďalšieho (program na budúci týždeň)

Na aké podujatie sa môžete vybrať budúci týždeň v Nových Zámkoch? Opäť je z čoho vyberať. V ponuke sú výstavy aj divadelné predstavenia či festival.

E-sport Nové Zámky 2019 (18.9.2019)

Príď si zahrať svoju obľúbenú hru a zabaviť sa na 2.ročník podujatia E-sport Nové Zámky! Po roku organizujeme opäť pre všetkých hráčov novozámocký E-sport, ktorý sa uskutoční v stredu o 8:30 v Dome Kultúry.  Tento rok budeme hrať hru Clash Royale. Zmenilo hneď niekoľko vecí, počet účastníkov sme obmedzili na 50, takže neváhaj a registruj sa tu. Ako darček dostaneš vlastný USB kľúč. Čakajú na teba aj zaujímavé ceny. Registrácia sa uzatvára 16.9.2019.

Viac o turnaji a prihlášku nájdeš tu.

Pertu No. 13 (5.9.2019 – 19.10.2019)

Trinásty ročník dlhodobého projektu PERTU nadväzuje na jeho ťažiskový program, zameraný na hľadanie analógií v súčasnom slovenskom a maďarskom výtvarnom umení. Pokračuje v skúmaní náhodných paralel v tvorbe výrazných osobností, ktoré sú založené na názorovej, štýlovej, tematickej či generačnej príbuznosti. Túto výstavu si môžete pozrieť až do 19.10 v Galérií Ernesta Zmetáka.

Viac o výstave nájdete tu.

Zábava na Nábreží (31.8.2019)

Zabaviť sa budete môcť na Zábave na Nábreží, ktorá sa uskutoční 21.9.2019 o 19-tej hodine v Dome Matice Slovenskej. Tanečná zábava potrvá až do 4 hodiny nad ránom a hrať vám budete kapela BON-TON.

Erzsébet Házy (22.9.2019)

Medzinárodná spevácka súťaž Erzsébet Házy sa uskutoční v nedeľu o 16-tej hodine v Dome Kultúry. Pripraviť sa môžete na večer plný epery, operety a muzikálu. Vstupné vás vyjde na 5 Eur.

100 rokov v obrazoch (9. 8. 2019 – 20. 9. 2019)

Výstava fotografií s názvom 100 rokov v obrazoch v Múzeu Jána Thaina ponúka prostredníctvom záberov pohľad na to, ako sa zmenil svet okolo nás. Výstava je zameraná konkrétne na transformáciu maďarského spoločenstva a ním obývaného južného Slovenska. Fotografie vystihujú všedné dni zo života, radostné chvíle, ale aj politické zlomy či bolestivé spomienky.

Viac o výstave sa dozviete tu.

Okrídlení pútnici (3.9.2019 - 30.9.2019)

Nová výstava vám ukáže akým spôsobom migrujú rôzne druhy vtáctva, ako sa orientujú a mnoho ďalšieho. Súčasťou výstavy sú i náučné aktivity pre deti. Výstavu nájdete v Minigalérií Kina Mier až do 30.9.2019. Vstup je zadarmo.

Pohybom Za Nové Zámky (21.9.2019)

Občianske združenie Za Nové Zámky opäť organizuje beh s názvom Pohybom Za Nové Zámky. Okrem bežeckých a nordic walkingových pretekov pre všetky vekové kategórie je pre vás a vaše deti pripravený aj zábavný program. Prezentácia pretekárov začína o pol deviatej ráno na Čerešňovej ulici. Prihlásiť sa môžete do 19.9.2019 za 10 € pri online registrácii cez registračný systém.

Viac informácií najdete tu.

Chcete, aby vám už žiadne novinky neušli? Prihláste sa na odber  Novozámockého Newslettera.

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk, www.facebook.com/events
Najnovšie články
12. septembra 2019
Klimatologička Miriam Jarošová: Lesné požiare v rôznych častiach sveta sa týkajú všetkých
Počas letných dní vypuklo tento rok mnoho požiarov vo viacerých krajinách. V médiách sa často spomínali požiare v amazonskom prales, na Sibíri aj na Kanárskych ostrovoch. Aký dopad majú takéto rozsiahle počasie…
Čítať viac...
12. septembra 2019
E-sport Nové Zámky, okrídlení pútnici a mnoho ďalšieho
Na aké podujatie sa môžete vybrať budúci týždeň v Nových Zámkoch? Opäť je z čoho vyberať. V ponuke sú výstavy aj divadelné predstavenia či festival. E-sport Nové Zámky 2019 (18.9.2019)…
Čítať viac...
12. septembra 2019
Čitateľský klub Puella
Čitateľský klub Puella Čo je Čitateľský klub Puella Čitateľský klub Puella je klub pre tínedžerov, ktorí chcú zažiť niečo nové! Čo vám Čitateľský klub chce ponúknuť Ponúkame ti priestor, v ktorom…
Čítať viac...
9. septembra 2019
Pozývame vás na výstavu fotografií Červeného kríža
Nitriansky samosprávny kraj a Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch Vás srdečne pozývajú na výstavu fotografií Červeného kríža pri príležitosti 100. výročia ČK na Slovensku. Vernisáž sa uskutoční 10.9. 2019 (utorok) o…
Čítať viac...
Navštíviť web
Facebook Twitter Youtube Instagram
Odhlásiť sa z odberu e-mailov    |    Pozrite si tento e-mail online

©Všetky práva vyhradené.

Ak máte tip na článok, alebo pripomienku, napíšte nám na info@somnovozamcan.sk