Som Novozámčan Všetko o Nových Zámkoch
Novinky z Nových Zámkov

Dobrý deň, sme veľmi radi, že sme Vám mohli poslať ďalší Novozámocký Newsletter. Nižšie nájdete všetko, čo sme Vám sľúbili. Ak si myslíte, že by si tento newsletter rád prečítal i niekto iný, pokojne mu ho prepošlite. Ďakujeme, že nás čítate.

Hravá technika, verejné korčuľovanie, hádzaná a mnoho ďalšieho (program na budúci týždeň)

Neviete kam cez týždeň? Nové Zámky vám ponúkajú skutočne pestrý program na celý týždeň. Pre nadšencov múzeí sú stále dostupné výstavy a milovníkov športu potešia športové zápasy. Čaká vás i beseda so spisovateľkou, koncert a mnoho iných podujatí, tak si ich nenechajte ujsť.

Šansóny a iné piesne (11.10.2019)

V piatok o 18-tej hodine sa v historicko-kráľovskej jazdiarni uskutoční koncert v rámci Richard Müller tour 2019 s názvom Šansóny a iné piesne. Baviť vás bude Richard Müller, Michael Kocáb a Ondřej Soukup.

Besame mucho (11.10.2019)

Radošinské naivné divadlo vám zahrá komédiu Besame mucho s podtitulom Správa o ľuďoch na hlavnej a vedľajšej koľaji. Predstavenie sa uskutoční piatok o 19-tej v Dome kultúry na Hlavnom námestí.

PERTU N13 (5.9.2019 - 19.10.2019)

Galéria Ernesta Zmetáka predstavuje trinásty ročník projektu PERTU. Program výstavy je zameraný na hľadanie analógií v súčasnom slovenskom a maďarskom výtvarnom umení. Aktérmi aktuálneho ročníka sú ťažiskové osobnosti konceptuálneho a neokonceptuálneho umenia: Endre Tót a Monogramista T.D. Hoci sa títo umelci nikdy nestretli, spája ich všestrannosť, hravosť, humor, jemná irónia, záľuba vo výtvarných experimentoch, paradoxoch a vizuálnych metaforách. Viac informácii nájdete tu.

Verejné korčuľovanie (21.9.2019 - 3.11.2019)

Zimný štadión opäť otvára ľadovú plochu pre všetkých milovníkov korčuľovania. Rozpis na tento mesiac a jesenné prázdniny nájdete tu.

Hravá technika (28.9.2019 - 11.10.2019)

Interaktívna výstava o technike pre celú rodinu práve prebieha v obchodom centre Aquario. Pozrieť si ju môžete až do 11.10.

„Bojujte a ak treba, položte aj život!“ (26.9.2019 - 22.11.2019)

Nová výstava v Múzeu Jána Thaina s názvom “Bojujte a ak treba, položte aj život!“ má reflektovať na udalosti revolučných rokov 1848 – 1849. Výstava bola otvorené ešte minulý mesiac ale potrvá takmer do konca novembra. Viac informácií nájdete tu.

Šport

Hádzaná (11.10.2019)

Hádzanárske družstvo MHC Nové Zámky si v piatok zahrá proti HKM Šaľa. Zápas sa uskutoční už tradične v športovej hale Milénium o pol siedmej.

Hokej (11.10.2019)

HC Mikron Nové Zámky si už v piatok zahrá proti DVTK Jegesmedvék. Zápas sa uskutoční o pol siedmej na zimnom štadióne v Nových Zámkoch.

Chcete, aby vám už žiadne novinky neušli? Prihláste sa na odber  Novozámockého Newslettera.

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk
Najnovšie články
6. októbra 2019
Hravá technika, verejné korčuľovanie, hádzaná a mnoho ďalšieho
Neviete kam cez týždeň? Nové Zámky vám ponúkajú skutočne pestrý program na celý týždeň. Pre nadšencov múzeí sú stále dostupné výstavy a milovníkov športu potešia športové zápasy. Čaká vás i…
Čítať viac...
4. októbra 2019
Knižnica Antona Bernoláka hľadá kráľa/kráľovnú detských čitateľov!
Nitriansky samosprávny kraj a Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch vyhlasuje 13. ročník čitateľskej súťaže "Veľkí a malí kamaráti si čítajú". Rád čítaš knižky a máš chuť si zasúťažiť o…
Čítať viac...
3. októbra 2019
Stretnutie so spisovateľkou Petrou Nagyovou-Džerengovou
Nitriansky samosprávny kraj a Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch Vás srdečne pozývajú na stretnutie so spisovateľkou Petrou Nagyovou-Džerengovou.   Stretnutie sa uskutoční 8. októbra o 9:00 hod. v priestoroch Knižnice…
Čítať viac...
2. októbra 2019
"Bojujte a ak treba, položte aj život!", múzeum otvorilo výstavu o revolučných rokoch
V priebehu októbra a novembra 2019 bude v priestoroch Múzea Jána Thaina v Nových Zámkoch návštevníkom sprístupnená putovná výstava prezentujúca udalosti revolučných rokov 1848/49 so zameraním na boje v okolí komárňanskej pevnosti a na dianie v…
Čítať viac...
Navštíviť web
Facebook Twitter Youtube Instagram
Odhlásiť sa z odberu e-mailov    |    Pozrite si tento e-mail online

©Všetky práva vyhradené.

Ak máte tip na článok, alebo pripomienku, napíšte nám na info@somnovozamcan.sk