Som Novozámčan Všetko o Nových Zámkoch
Novinky z Nových Zámkov

Dobrý deň, sme veľmi radi, že sme Vám mohli poslať ďalší Novozámocký Newsletter. Nižšie nájdete všetko, čo sme Vám sľúbili. Ak si myslíte, že by si tento newsletter rád prečítal i niekto iný, pokojne mu ho prepošlite. Ďakujeme, že nás čítate.

Šarkaniáda, Magický tekvicový festival, Lordi a mnoho ďalšieho (program na budúci týždeň)

Námestie počas Teen Festu (ilustračná fotografia).

Neviete kam cez týždeň? Nové Zámky vám ponúkajú skutočne pestrý program na celý týždeň. Pre nadšencov múzeí a galérií sú stále dostupné výstavy, čaká vás i koncert či zábava a mnoho iných podujatí, tak si ich nenechajte ujsť.

Lordi (14.10.2019)

Salónnu komédiu Lordi, ktorá vám ukáže, ako to dopadne, keď si rozmarní lordi rozdeľujú dámy a udeľujú body za "dobrodružstvá" uvidíte už v pondelok o 19-tej hodine v Dome Kultúry. Hrať v nej budú známi herci Maroš Kramár, Peter Šimun a Jozef Vajda.Lístok vás vyjde na 18 eur.

Galéria plná hudby (15.10.2019)

V utorok poobede o 17-tej hodine si budete môcť vychutnať další zo série koncertov, ktoré sa usporadúvajú v Galérií Ernesta Zmetáka. Názov utorkového koncertu je TRES PIEZAS DE OTONO a programom je Mertz/Novák/Krška/Pujol či Piazzolla. Umelcami, ktorí budú koncert hrať Karol Kompas a Vladimír Ondrejčák. Vstupné vás bude stáť jedno euro.

Verejné korčuľovanie (21.9.2019 – 3.11.2019)

Zimný štadión opäť otvára ľadovú plochu pre všetkých milovníkov korčuľovania. Rozpis na tento mesiac a jesenné prázdniny nájdete tu.Strýko Baltazár (16.10.2019)

Rozprávkový muzikál pre deti s názvom Strýko Baltazar a podtitulom dobrodružstvo v Afrike si budete môcť pozrieť v stredu v Dome Kultúry o 17-tej hodine.

Umenie: Ernest Zmeták (18.10.2019)

Inaugurácia poštovej známky s názvom Umenie - Ernest Zmeták sa uskutoční v Cisársko-kráľovskej jazdiarni sa uskutoční o 17-tej hodine v piatok.

„Bojujte a ak treba, položte aj život!“ (26.9.2019 – 22.11.2019)

Nová výstava v Múzeu Jána Thaina s názvom “Bojujte a ak treba, položte aj život!“ má reflektovať na udalosti revolučných rokov 1848 – 1849. Výstava bola otvorené ešte minulý mesiac ale potrvá takmer do konca novembra. Viac informácií nájdete tu.

MP2 Marimba Tour (18.10.2019)

Bubeníci Matej Smutný a Peter Solárik vám zahrajú v rámci MP2 Marimba Tour v piatok o 18-tej hodine v malej sále Domu Kultúry.

Zábava na Nábreží (19.10.2019)

Zabaviť sa budete môcť na Zábave na Nábreží, ktorá sa uskutoční v piatok  o 19-tej hodine v Dome Matice Slovenskej. Tanečná zábava potrvá až do tretej hodiny nad ránom a hrať vám budete kapela TYROS.

Dobrú chuť, vlk! (20.10.2019)

Bábkové divadlo na Rázcestí uvedie v rámci série NEBOJ SA dalšiu divadelnú hru pre deti. Tentoraz ide o hru Dobrú chuť, vlak!. Tú si budete môcť pozrieť v nedeľu o 10 v malej sále Domu Kultúry.

Šarkaniáda (20.10.2019)

Nedeľu si budete môcť spríjemniť i zábavou v podobe púšťania šarkanov. Mesto Nové Zámky vás opäť pozýva stráviť spoločné popoludnie o 14-tej hodine na trávnatej ploche pri Čerešňovej ulici. Pripravené sú šarkany, súťaže s CVČ a mnoho ďalšieho.

PERTU N13 (5.9.2019 – 19.10.2019)

Galéria Ernesta Zmetáka predstavuje trinásty ročník projektu PERTU. Program výstavy je zameraný na hľadanie analógií v súčasnom slovenskom a maďarskom výtvarnom umení. Aktérmi aktuálneho ročníka sú ťažiskové osobnosti konceptuálneho a neokonceptuálneho umenia: Endre Tót a Monogramista T.D. Hoci sa títo umelci nikdy nestretli, spája ich všestrannosť, hravosť, humor, jemná irónia, záľuba vo výtvarných experimentoch, paradoxoch a vizuálnych metaforách. Viac informácii nájdete tu.

Magický tekvicový festival (20.10.2019)

V nedeľu sa nebudete nudiť ani v obchodnom centre AQUARIO. To si pre vás pripravilo rôzne súťaže, výstavu vyrezávaných tekvíc, maľovanie na tvár, zraz čarodejníc a mnoho ďalšieho. Celá akcia bude prebiehať od 15-tej do 17-tej hodiny.

Chcete, aby vám už žiadne novinky neušli? Prihláste sa na odber  Novozámockého Newslettera.

 

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk
Najnovšie články
13. októbra 2019
Šarkaniáda, Magický tekvicový festival, Lordi a mnoho ďalšieho
Neviete kam cez týždeň? Nové Zámky vám ponúkajú skutočne pestrý program na celý týždeň. Pre nadšencov múzeí a galérií sú stále dostupné výstavy, čaká vás i koncert či zábava a…
Čítať viac...
8. októbra 2019
Chcete sa zbaviť odpadu? Jesenné upratovanie je tu už za chvíľu
Už čoskoro budete mať opäť príležitosť zbaviť sa rozmernejšieho odpadu. Mesto Nové Zámky vás opäť vyzýva, aby ste sa zapojili do jesenného upratovania. Už od 4.novembra sa bude zvážať odpad,…
Čítať viac...
6. októbra 2019
Hravá technika, verejné korčuľovanie, hádzaná a mnoho ďalšieho
Neviete kam cez týždeň? Nové Zámky vám ponúkajú skutočne pestrý program na celý týždeň. Pre nadšencov múzeí sú stále dostupné výstavy a milovníkov športu potešia športové zápasy. Čaká vás i…
Čítať viac...
4. októbra 2019
Knižnica Antona Bernoláka hľadá kráľa/kráľovnú detských čitateľov!
Nitriansky samosprávny kraj a Knižnica Antona Bernoláka v Nových Zámkoch vyhlasuje 13. ročník čitateľskej súťaže "Veľkí a malí kamaráti si čítajú". Rád čítaš knižky a máš chuť si zasúťažiť o…
Čítať viac...
Navštíviť web
Facebook Twitter Youtube Instagram
Odhlásiť sa z odberu e-mailov    |    Pozrite si tento e-mail online

©Všetky práva vyhradené.

Ak máte tip na článok, alebo pripomienku, napíšte nám na info@somnovozamcan.sk