Som Novozámčan Všetko o Nových Zámkoch
Novinky z Nových Zámkov

Dobrý deň, sme veľmi radi, že sme Vám mohli poslať ďalší Novozámocký Newsletter. Nižšie nájdete všetko, čo sme Vám sľúbili. Ak si myslíte, že by si tento newsletter rád prečítal i niekto iný, pokojne mu ho prepošlite. Ďakujeme, že nás čítate. Prajeme vám štastný Nový rok 2020!

Silvestrovská párty, Novoročný koncert a mnoho ďalšieho (program na budúci týždeň)

Ilustračná fotografia. Zdroj: YouTube/Participant Bucket

V poslednom programe na budúci týždeň roka 2019 sa dozviete, kde stráviť Silvester v Nových Zámkoch i ako sa zabaviť počas celého týždňa.

Silvester na Nábreží (31.12.2019)

Silvester budete môcť osláviť aj na Silvestrovskej oslave, ktorá sa uskutoční v utorok o 19-tej hodine v Dome Matice Slovenskej. Hrať budú Baco & Pepo. Zábava potrvá do tretej hodiny nad ránom. Vstupenky sú už v predaji na čísle 0949 388 070.

Arcibiskupi v dejinách Nových Zámkov (28.11.2019 – 22.2.2020)

Po výstave „Bojujte a ak treba, položte aj život!“ prichádza nová výstava zameraná na Arcibiskupov.  Spomienková výstava venovaná najvyšším predstaviteľom uhorskej cirkevnej hierarchie je koncipovaná tak, že sa zmieni o všetkých ostrihomských arcibiskupoch, ktorí sa výraznejšie zapísali do dejín Nových Zámkov. Výstava potrvá až do konca februára. Videoreportáž a viac informácií o výstave nájdete tu.

Najväčší Silvester v Nových Zámkoch ★ Vítanie Nového roka 2020 (31.12.2019)

Silvester môžete osláviť aj v Irish Castle Pube. Akcia v utorok o 21-ej hodine a potrvá do štvrtej hodiny nad ránom. Čaká na vás Medzinárodné obsadenie, viac ako 10 DJov, zahraničný DJi, hlavný festivalový stage, druhý špaciálny Retro-Latino stage, CO2 Cryo kanón, confetti show i sladké prekvapenie.

Silvestrovská párty (31.12.2019)

Mestská Silvestrovská párty, ktorá sa uskutoční v utorok začína o pol jedenástej večer. Počas večera vám bude hrať DJ Laci. O pol noci mal byť silvestrovský ohňostroj, ktorý sa však mesto rozhodlo zrušiť a ušetrené peniaze poslať obetiam tragédie v Prešove. Okrem ohňostroja však zostal program nezmenený. Viac sa dočítate tu.

Rodinné striebro (5.12.2019 – 25.1.2020)

Pri jubileách galérií dobrým zvykom bývajú bilančné výstavy, kde sa kurátori inštitúcie ohliadnu za uplynulými rokmi – zhodnotia situáciu a skladajú účty verejnosti. Predstavia ako v rámci svojich možností napĺňajú jednu z kľúčových úloh galérie: zveľaďovanie jej zbierkového fondu. Prírastky galérie od roku 2005 do roku 2019 si môžete pozrieť na novej výstave do 25.1.2019.

Novoročný koncert (1.1.2020)

Koncert komorného orchestra Camerata Budapestsa uskutoční v stredu o 18-tej hodine v Dome Kultúry. Vstupné v predpredaji vás vyjde na 8 Eur, na mieste zaplatíte 10 Eur.

Novozámocké Vianoce (30.11.2019 – 6.1.2020)

Vianočný program v Nových Zámkoch bude opäť veľkolepý. Až do začiatku januára je pre vás pripravených množstvo podujatí. Kompletný program nájdete tu. Vo videoreportáži zistíte, čo môžete robiť na novozámockých vianočných trhoch.

Rodina bez cigariet (1.11.2019 – 11.1.2020)

Rodina bez cigariet je názov celoslovenskej súťaže, ktorú organizuje Občianske združenie Rodina a spoločnosť. Úlohou 8. ročníka súťaže je vytvoriť výtvarnú prácu zameranú na témy ako sú zdravý životný štýl, spôsob trávenia voľného času, prezentovanie negatívneho postoja k fajčeniu alebo k iným návykovým látkam. Do súťaže sa môžu zapojiť žiaci ZŠ a ZUŠ z celého Slovenska. Najlepšie práce budú ocenené hodnotnými výhrami ako sú napríklad smartfóny, powerbanky či tričká s podtlačou vlastnej práce. Viac informácií nájdete na webe súťaže.

Šport

Hokej (4.1.2020)

HC Mikron Nové Zámky bude hrať v sobotu o 16-tej hodine na Zimnom štadióne proti Slovan Bratislava.

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk, www.fb.com/events
Najnovšie články
Image
28. decembra 2019
Silvestrovská párty, Novoročný koncert a mnoho ďalšieho
V poslednom programe na budúci týždeň roka 2019 sa dozviete, kde stráviť Silvester v Nových Zámkoch i ako sa zabaviť počas celého týždňa. Silvester na Nábreží (31.12.2019) Silvester budete môcť…
Čítajte viac
Image
28. decembra 2019
Otváracia projekcia filmového klubu bude zadarmo pre každého člena
Dňa 8. januára 2020 sa uskutoční prvá projekcia Filmového klubu v novom roku. Vstupné na film je 5 Eur pre bežného diváka. Všetci členovia Filmového klubu, ktorí sa preukážu novou…
Čítajte viac
Image
27. decembra 2019
Silvestrovský ohňostroj nebude, Nové Zámky pošlú peniaze naň určené Prešovu
V piatok 6.decembra vybuchol plyn v bytovom dome na Mukačevskej ulici v Prešove. Tragédia si vyžiadala 7 obetí. Pomôcť obyvateľom zničenej bytovky sa rozhodlo aj mesto Nové Zámky, nie je…
Čítajte viac
Navštíviť web
Facebook Twitter Youtube Instagram
Odhlásiť sa z odberu e-mailov    |    Pozrite si tento e-mail online

©Všetky práva vyhradené.

Ak máte tip na článok, alebo pripomienku, napíšte nám na info@somnovozamcan.sk