Som Novozámčan Všetko o Nových Zámkoch
Novinky z Nových Zámkov

Dobrý deň, sme veľmi radi, že sme Vám mohli poslať ďalší Novozámocký Newsletter. Nižšie nájdete všetko, čo sme Vám sľúbili. Ak si myslíte, že by si tento newsletter rád prečítal i niekto iný, pokojne mu ho prepošlite. Ďakujeme, že nás čítate.

Gastrofestival Komoča, Hviezdna scéna a mnoho ďalšieho (program na budúci týždeň)

Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Tu je zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť. 

Gastrofestival Komoča - "Megapiknik na zjedenie, príď a ochutnaj!", takýmto sloganom opísali organizátori obľúbený Gastrofest v Komoči. Každoročne sa na festival prídu ukázať i známy hudobníci, okrem hudby vás však čaká i súťaž a ďalšie zaujímavé aktivity. Tento rok sa bude prebiehať od prvého až do tretieho augasta (budúci štrvtok, piatok a sobota) v Oáza Campe v Komoči. Vstupenky si môžete zakúpiť tu.

Hviezdna scéna – Už 2.8 vám zahrá THE JOINT VENTURE, 9.8 zasa JULIANA HAMRANOVÁ A ERIK ŽIGMUND. Koncerty kapiel všetkých štýlov od Rocku až po Country sa uskutočnia v priebehu júla v astronomickom kabinete na Tabakovej ulici. Aj tento rok je vstupné zadarmo. Viac informácií nájdete tu.

Od mešca k bankomatu – V priebehu júla 2019 je v priestoroch Múzea Jána Thaina v Nových Zámkoch návštevníkom sprístupnená výstava prezentujúca dejiny peňazí na našom území od najstarších čias až po dnešok. Viac informácií nájdete tu.

Textil v priestore – Výstava prezentuje rozmanité typy diel od veľkoplošnej textílie, závesného obrazu či textilného šperku, až po diela určené do priestoru, práce s dôrazom na osobný koncept a autorský dizajn. Vernisáž výstavy Textil v priestore sa uskutoční 27.6.2019 o 17:00 v Galérií Ernesta Zmetáka. Výstavu si budete môcť pozrieť až do 31.8.2019.

Porciunkula 2019 (Púť) - Program svätých omší pri príležitosti sviatku Porciunkula nájdete tu.

TOP z okolia - výber redakcie

Z baroka do súčasnosti - Barokový deň v kaštieli v Mojmírovciach sa uskutoční 3.augusta (sobota) od 15-tej do 22-hej hodiny. Počas dňa zažijete Barokový sprievod, ukážky dobovej tortúry, dobovú módnu prehliadku a mnoho ďalšieho.

To je z kultúrnych podujatí v Nových Zámkoch a okolí na budúci týždeň všetko. Keďže teploty sú v poslednom čase vysoké a budúci týždeň tomu nebude inak, prečítajte si možnosti, ako sa ochladiť v Nových Zámkoch. Nájdete ich v staršom programe (tu).

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk, www.gastrofest.sk, www.regionnitra.sk
Najnovšie články
28. júla 2019
Dážď počas Porcinkuly nepokazil ľuďom náladu a ani chuť súťažiť vo varení guláša
Na tradičnom podujatí ani tento rok nechýbala súťaž vo varení guláša. Jednotlivé tímy si stánky rozložili na Bernolákovom námestí. Počasie návštevníkom zo začiatku dňa prialo, neskôr sa strhol dážď. Aká bola…
Čítať viac...
28. júla 2019
Gastrofestival Komoča, Hviezdna scéna a mnoho ďalšieho
Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Tu je zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť.  Gastrofestival Komoča - "Megapiknik na zjedenie, príď…
Čítať viac...
21. júla 2019
Filmový klub pri Kine Mier rozdáva knihy filmovým fanúšikom
Pre všetkých milovníkov dobrých klubových a európskych filmov je tu úžasná príležitosť zobrať si domov knižnú podobu obľúbeného filmu. V pokladni Kina Mier na vás čakajú krásne knižky zo špeciálnej…
Čítať viac...
20. júla 2019
Porciunkula, Remeselnícke trhy, Krst knihy a mnoho ďalšieho
Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Tu je zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť.  Porciunkula 2019 -Každoročný Novozámocký jarmok Porciunkula sa…
Čítať viac...
20. júla 2019
Porciunkula začína už vo štvrtok, čaká vás koncert skupiny Polemic a mnoho ďalšieho
Každoročný Novozámocký jarmok Porciunkula sa uskutoční i tento rok. Tešiť sa môžete na súťaž vo varení guláša, Hand Made trh a iné podujatia a koncerty. Množstvo Novozámčanov sa už teší…
Čítať viac...
Navštíviť web

NAŠE PODCASTY UŽ NÁJDETE I NA SPOTIFY


V našich podcastoch Vám prinášame novinky z Nových Zámkov vo zvukovej podobe. Vypočujte si správy, rozhovory a mnoho ďalšieho. Počúvajte nás cez Spotify tu, najnovšiu epizódu nájdete tu.
Chcete nám niečo povedať? Zanechajte nám hlasovú správu, ktorú použujeme v podcaste!  Zanechať správu

Facebook Twitter Youtube Instagram
Odhlásiť sa z odberu e-mailov    |    Pozrite si tento e-mail online

©Všetky práva vyhradené.

Ak máte tip na článok, alebo pripomienku, napíšte nám na info@somnovozamcan.sk