Som Novozámčan Všetko o Nových Zámkoch
Novinky z Nových Zámkov

Dobrý deň, sme veľmi radi, že sme Vám mohli poslať ďalší Novozámocký Newsletter. Nižšie nájdete všetko, čo sme Vám sľúbili. Ak si myslíte, že by si tento newsletter rád prečítal i niekto iný, pokojne mu ho prepošlite. Ďakujeme, že nás čítate.

100 rokov v obrazoch, Hviezdna scéna a mnoho ďalšieho (program na budúci týždeň)

Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Tu je zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť. Tentoraz je ich menej, stále je však čo robiť.

Ako si Čimo... - Divadlo Severka vám zahrá rozprávku o tom, ako si Čimo hľadal kamaráta. Pozrieť si ju budete môcť v Astronomickom kabinete na Tabakovej ulici 11.8 o desiatej hodine. Rozprávka je určená pre deti vo veku 4 až 10 rokov. Vstupné pre deti je 1 Euro, dospelí zaplatia 3 eurá.

Hviezdna scéna – Séria koncertov pokračuje aj v auguste. Už 2.8 vám zahrá THE JOINT VENTURE, 9.8 zasa JULIANA HAMRANOVÁ A ERIK ŽIGMUND. Koncerty kapiel všetkých štýlov od Rocku až po Country sa uskutočnia v priebehu augusta v astronomickom kabinete na Tabakovej ulici. Aj tento rok je vstupné zadarmo. Viac informácií nájdete tu.

Textil v priestore – Výstava prezentuje rozmanité typy diel od veľkoplošnej textílie, závesného obrazu či textilného šperku, až po diela určené do priestoru, práce s dôrazom na osobný koncept a autorský dizajn.Výstavu si môžete pozrieť až do 31.8.2019.

Ahoj umenie -  Letný tábor pre deti organizovaný Galériu Ernesta Zmetáka sa uskutoční počas budúceho týždňa (5.8 až 9.8). Od desiatej do jedenástej hodiny bude prebiehať interaktívny lektorský výklad, potom nasledujú tvorivé dielne. Vstupné na celý týždeň vás vyjde 10 Eur, jeden deň vás bude stáť 2,50 Eura.

100 rokov v obrazoch - Múzeum Jána Thaina si pre vás pripravilo novú výstavu zameranú na obrazy. Výstavu si budete môcť pozrieť od 9.8 až do 20.9.2019. Viac informácií prinesieme čoskoro.

To je z kultúrnych podujatí v Nových Zámkoch a okolí na budúci týždeň všetko. Keďže teploty sú v poslednom čase vysoké a budúci týždeň tomu nebude inak, prečítajte si možnosti, ako sa ochladiť v Nových Zámkoch. Nájdete ich v staršom programe (tu).

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk
Najnovšie články
3. augusta 2019
100 rokov v obrazoch, Hviezdna scéna a mnoho ďalšieho
Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Tu je zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť. Tentoraz je ich menej, stále je však…
Čítať viac...
31. júla 2019
Mladí výtvarníci vystavujú svoje obrazy v budove Mestského úradu
Mladí výtvarníci z CVČ namaľovali históriu mesta Nové Zámky ich pohľadom. Pravdepodobne to nie je posledná výstava v týchto priestoroch. Obrazy boli už vystavené v CVČ, kvôli súvislosti s mestom…
Čítať viac...
31. júla 2019
Augustové projekcie filmového klubu: Výnimočné zážitky za skvelú cenu
Ani v auguste nebude núdza o výnimočné filmy. Pomôžeme vám troška sa zorientovať a zopár titulov vám priblížime. Vo Filmovom klube každú stredu hráme aj staršie aj nové tituly a…
Čítať viac...
30. júla 2019
Registrácia na druhý ročník E-sport Nové Zámky je už spustená
Po roku organizujeme opäť pre všetkých hráčov druhý ročník podujatia E-sport Nové Zámky. Tento rok budeme hrať hru Clash Royale. Príď si zahrať svoju obľúbenú hru a zabaviť sa na…
Čítať viac...
28. júla 2019
Dážď počas Porcinkuly nepokazil ľuďom náladu a ani chuť súťažiť vo varení guláša
Na tradičnom podujatí ani tento rok nechýbala súťaž vo varení guláša. Jednotlivé tímy si stánky rozložili na Bernolákovom námestí. Počasie návštevníkom zo začiatku dňa prialo, neskôr sa strhol dážď. Aká bola…
Čítať viac...
Navštíviť web

NAŠE PODCASTY UŽ NÁJDETE I NA SPOTIFY


V našich podcastoch Vám prinášame novinky z Nových Zámkov vo zvukovej podobe. Vypočujte si správy, rozhovory a mnoho ďalšieho. Počúvajte nás cez Spotify tu, najnovšiu epizódu nájdete tu.
Chcete nám niečo povedať? Zanechajte nám hlasovú správu, ktorú použujeme v podcaste!  Zanechať správu

Facebook Twitter Youtube Instagram
Odhlásiť sa z odberu e-mailov    |    Pozrite si tento e-mail online

©Všetky práva vyhradené.

Ak máte tip na článok, alebo pripomienku, napíšte nám na info@somnovozamcan.sk