Registrácia na druhý ročník E-sport Nové Zámky je už spustená

Po roku organizujeme opäť pre všetkých hráčov druhý ročník podujatia E-sport Nové Zámky. Tento rok budeme hrať hru Clash Royale.

Príď si zahrať svoju obľúbenú hru a zabaviť sa na 2.ročník podujatia E-sport Nové Zámky. Tento rok sa zmenilo hneď niekoľko vecí. Počet účastníkov sme obmedzili na 50, takže neváhaj a registruj sa tu. Ako darček dostanete vlastný USB kľúč.

Turnaj sa bude konať v stredu, 18.9.2019 o 8:30 v Dome Kultúry. Ak chodíš do školy v Nových Zámkoch, dostaneš ospravedlnenku od mesta.

Nebol si minulý rok na E-sporte a nevieš, ako to chodí? Nevadí, tu nájdeš náš článok, ak máš radšej videá, pozri si reportáž Novozámockej televízie. Tento rok to chceme spraviť ešte lepšie!

Ešte pred turnajom si určite prečítaj informácie a pravidlá, ktoré nájdeš na oficiálnej stránke E-sportu Nové Zámky, kde nájdeš aj viac informácií.

Richard Prutkay

Autor článku: Richard Prutkay

Založil som a dodnes spravujem regionálny spravodajský portál Som Novozámčan. Záleží mi na mojom rodnom meste Nové Zámky a preto sa ho snažím zlepšovať prostredníctvom mojej práce v Som Novozámčan a Teen Media.

Zdieľajte článok:

Komentáre - Vyjadrite svoj názor: