Máte radi filmy a ešte radšej súťažíte? Filmový kvíz Petra Konečného aj v Nových Zámkoch!

Máte radi filmy, radi sa o nich rozprávate a ešte radšej súťažíte? Viatell Academy Vás pozýva na tématický večer s Petrom Konečným, Tak nepremeškajte prvý filmový kvíz v Nových Zámkoch s množstvom zaujímavých ukážok, otázok a netradičných kinematografických disciplín. Peter Konečný nám už raz ukázal, že je skvelým rečníkom a o filmoch toho vie naozaj mnoho na nedávnom podujatí Najväčšie filmové chyby, ktoré sa konalo v októbri v kine Mier. Určite príďte aj teraz, otestujte svoje filmové znalosti, zabavte sa a vyhrajte fajn veci!

Kedy a kde

Kvízovať budeme dňa 15. novembra (štvrtok) od 19:00 (prísť treba o 18:45) v Dome Matice slovenskej na Nábrežnej ulici (bývalé CK-čko). Predpokladaná dĺžka akcie 2,5 hodiny.

Ako sa prihlásiť

Prihlasovanie beží na Facebooku, emailom eva.labayova@gmail.com alebo osobne vo Viatell academy (Turecká 36, Nové Zámky), budú vytvorené 6-členné súťažné tímy. Prihlasovať sa môžu celé partie alebo aj menšie skupiny, ktoré spojíme do tímu podľa aktuálnych počtov.

Čo sa tam bude diať

Tímy sa budú snažiť vyhrať, popri tom sa dobre zabavia, užijú inteligentný teambuilding. Čaká vás jedinečná zábava, pekné ceny od sponzorov (Bontonfilm SK, Fajntričko.sk, Kino Mier Nové Zámky).

Veková hranica
Kvíz je určený pre každého záujemcu od 16 rokov vyššie.

Teší sa na vás organizátor akcie Eva Labayová (ViaTell academy) a kvízmajster Peter Konečný.