Filmový klub pri Kine Mier rozdáva knihy filmovým fanúšikom

Knihy, ktoré môžete získať

Pre všetkých milovníkov dobrých klubových a európskych filmov je tu úžasná príležitosť zobrať si domov knižnú podobu obľúbeného filmu.

Preukaz filmového klubu

V pokladni Kina Mier na vás čakajú krásne knižky zo špeciálnej edície Panta rhei. Nájdete tam tituly ako: Forest Gump, Krstný otec, Prípad pelikán, Kleopatra, Trainspotting, Pamäti gejše, Klub bitkárov, Schindlerov zoznam, Hannibal, Plavba s tigrom – Pi a jeho život, Dieťa 44, Carrie.

Ako to funguje?

Pri pokladni Kina Mier sa prihlásite a vypýtate si kartičku Filmového klubu (registračný poplatok je 5 eur), následne začnete objavovať a skúšať európsku a klubovú produkciu. Do konca roka navštívite zopár projekcií utorky a stredy, lístky si odložíte a keď nazbierate štyri, pri pokladni ich zameníte za vybranú knižku.

Podmienky získania knižky:  1. dotyčný divák má platný preukaz filmového klubu riadne vyplnený, označený menom
  2. odovzdá 4 ks vstupeniek na rôzne filmy, ktoré sa premietali utorky a stredy v Kine Mier od 19:30 (čiže len utorkové európske a stredajšie klubové filmy).
  • Lístky na filmy premietané iné dni v týždni (mimo utorka a stredy) a lístky prinesené z iných kín neakceptujeme.
  • Tak isto neakceptujeme od jedného diváka viac lístkov na rovnaký deň (musia to byť 4 rôzne filmy)
  • Akcia platí od apríla 2019, čiže dátumy na vstupenkách musia byť od apríla 2019 do konca roka 2019. Staršie lístky pre akciu neplatia.
  1. divák si vyberie knižku a podpíše sa do formulára
  2. na jeden členský preukaz je možné získať len jednu knižku.

Sponzorovi touto cestou ďakujeme a želáme všetkým príjemné pozeranie a čítanie.