Hviezdna scéna ponúkne ďalší koncert a OC Aquario pripravuje originálnu párty

Ilustračná fotografia. Zdroj: Nové Zámky Fotoalbum

Aký program prináša so sebou ďalší týždeň? Ponuka podujatí je aj tentokrát rôznorodá. Závisí už len od vás či sa rozhodnete okúsiť koncert alebo dáte prednosť tichej prechádzke galériou. 

Textil v priestore (27. 6. 2019 – 31. 8. 2019)

Galéria umenia Ernesta Zmetáka naďalej ponúka svojim návštevníkom pohľad na aktuálne trendy z perspektívy mladej generácie výtvarníkov. Študenti a absolventi Ateliéru textilnej tvorby v priestore z Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave prezentujú pestrú tvorbu, ktorá je otvorená rôznym spôsobom techniky spracovania.

Súčasťou výstavy sú veľkoplošné textílie, závesné obrazy či textilné šperky, ale aj diela určené do priestoru. Niektoré diela reprezentujú kritický pohľad na dianie v spoločnosti a vo svete. Študenti sa rozhodli vo svojej tvorbe zachytiť aj osobné výpovede vychádzajúce z vlastných zážitkov a pocitov. Niektorí výtvarníci prezentujú vo svojich dielach aj tematiku krajina vs. architektúra.

Viac o výstave a otváracích hodinách sa dozviete tu.

100 rokov v obrazoch (9. 8. 2019 – 20. 9. 2019)

Výstava fotografií s názvom 100 rokov v obrazoch v Múzeu Jána Thaina ponúka prostredníctvom záberov pohľad na to, ako sa zmenil svet okolo nás. Výstava je zameraná konkrétne na transformáciu maďarského spoločenstva a ním obývaného južného Slovenska. Fotografie vystihujú všedné dni zo života, radostné chvíle, ale aj politické zlomy či bolestivé spomienky.

Viac o výstave sa dozviete tu.

Hviezdna scéna (16. 8. 2019)

Hviezdna scéna prinesie na pódium opäť hudobné vystúpenia. Hudobnej zábavy sa budúci piatok ujme duo Hana a Oliver. Vstup na jednotlivé koncerty je zadarmo.

Viac informácií o podujatí nájdete tu.

Ako si Čimo hľadal kamaráta (11. 8. 2019)

Divadelné predstavenie o vrabčekovi Čimovi predstavuje príbeh o kamarátstve veselou a poučnou formou. Rozprávka je určená pre deti od 4 do 10 rokov. Na predstavenie je potrebné zakúpiť si vstupenky. Cena detského vstupného je vo výške 1 euro a pre dospelého 3 eurá. Pre rodiny s deťmi (2 dospelí a 2 deti) je možné zakúpiť si zvýhodnené vstupenky v hodnote 6 eur.

Viac o predstavení nájdete tu.

Originálna párty superhrdinov (18. 8. 2019)

Obchodné centrum Aquario si pripravilo pre deti a nadšencov superhrdinov veľkú párty. Malí aj väčší návštevníci sa môžu tešiť na stretnutie so svojimi filmovými či rozprávkovými hrdinami. S moderátorkou Batwoman si deti môžu prejsť výcvikom pre hrdinov, ktorý bude zahŕňať základy bojových umení. Stretnúť budete môcť aj mocného boha hromu – Thora alebo Spidermana. Okrem toho čaká deti deň plný tanca a zážitkov.

Viac o akcii nájdete tu.

Chcete, aby vám už žiadne novinky neušli? Prihláste sa na Novozámocký Newsletter.

Pre najaktuálnejšie spravodajstvo nás sledujte na FaceBook-u:

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk