Najčítanejšie články roku 2018: Čo Vás zaujímalo najviac?

Rok 2018 skončil a preto je čas na jeho rekapituláciu. Minulý rok bol pestrý, plný pozitívnych i negatívnych udalostí. Ani v Nových Zámkoch sme sa nenudili a počas roka sa tu toho udialo naozaj mnoho. Keďže sme si v tomto roku volili primátora a poslancov, jednou z TOP tém boli Voľby, ktoré paradoxne obsadili iba 5.miesto. Pozrime sa, čo Vás zaujímalo najviac.


TOP 5 načítanejších článkov:

  1. VČERA BOLA ODHALENÁ SOCHA PÁPEŽA JÁNA PAVLA II V NOVÝCH ZÁMKOCH – V septembri pribudla na Námestí socha pápeža Jána Pavla II. Nie všetci ju vítali a preto sa okolo tejto témy začala veľká diskusia a to článok vystrelilo na prvé miesto v čítanosti s číslom 1717.

  2. PRVÝ E-SPORT V NOVÝCH ZÁMKOCH SA VYDARIL! TEŠÍME SA NA ĎALŠÍ! – Druhé miesto zaujal článok o E-sport podujatí, ktoré sme organizovali spolu s primátorom mesta Mgr. art Otokarom Kleinom. Jednalo sa o zhodnotenie podujatia a vyhlásenie víťazov. Jeho čítanosť dosiahla číslo 1133.

  3. E-SPORT NOVÉ ZÁMKY JE TU ČOSKORO! PRIHLÁS SA CEZ FORMULÁR V ČLÁNKU! – Tretie miesto obsadil opäť E-sport, tento krát článok pred začatím podujatia. V tomto článku sa nachádzal aj prihlasovací formulár, čo mu pomohlo získať ešte vyššiu návštevnosť. Jeho čítanosť sa vyšplhala na číslo 1124, čiže na druhé miesto mu chýbalo iba 9 prečítaní.

  4. SENIORI BUDÚ V NIEKTORÉ DNI PREDÁVAŤ ZADARMO! TRŽNICA PRIPRAVUJE I HANDMADE TRH! – Štvrté miesto obsadil článok o nových projektoch NovoZámockej tržnice. Tržnica bola minulý rok aj rekonštruovaná a prikrytá a preto bola  v centre pozornosti. Článok si prečítalo 1093 ľudí.

  5. NOVÉ INFORMÁCIE O VOĽBÁCH: BOLI URČENÉ VOLEBNÉ MIESTNOSTI! – Piate miesto obsadila téma volieb. Článok bol zverejnený mesiac pred voľbami a politická situácia bola napätá a to jeho čítanosť dostalo na 664 prečítaní. Toto číslo je už porovnateľné s ostatnými článkami a rozhodovali jednotky, takže piate miesto bolo najtesnejšie!

Prajeme Vám všetko dobré do Nového roka 2019 a dúfame, že o rok, keď budeme opäť zostavovať tento rebríček, budú čísla ešte vyššie! Keďže začiatok roka je príležitosť sa zamyslieť a zlepšiť, ak máte nejaké pripomienky, napíšte nám, aby sme sa mohli zlepšovať!

Ďakujeme, že nás čítate!

 

Pre najaktuálnejšie spravodajstvo nás sledujte na FaceBook-u: