Ihrisko Žihadielko otvoria už v nedeľu, pre deti je pripravený zábavný program

Zdroj: www.novezamky.sk

Deti majú ďalší dôvod na radosť! Nové Ihrisko Žihadielko otvoria už v nedeľu, pre deti je pripravený zábavný program.Vo februárom hlasovaní vyhralo mesto Nové Zámky 1. miesto v kategórií miest na 33 000 obyvateľov. Hlavnou cenou v súťaži Žihadielko, ktorú organizuje Lidl, je nové detské ihrisko s rovnakým názvom. Do hlasovania sa Novozámčania výrazne zapojili, vzniklo i niekoľko skupín a stránok na sociálnej sieti Facebook. Stavať sa začalo krátko po vyhlásení výsledkov, dnes už Žihadielko čaká na otvorenie. Viac informácií o tom, ako bude Žihadielko vyzerať, nájdete v tomto článku.

Program otvorenia
Počas celého dňa bude na ihrisku včielka Maja s ktorou sa budete môcť odfotiť, prídu i veselí trpaslíci z RTVS. Symbolický kľúč odovzdá zástupca vedenia spoločnosti Lidl Tomáš Semanco primátorovi Otokarovi Kleinovi v rámci otvorenia o 10:00.

Zdroj: www.novezamky.sk

Richard Prutkay

Autor článku: Richard Prutkay

Založil som a dodnes spravujem regionálny spravodajský portál Som Novozámčan. Záleží mi na mojom rodnom meste Nové Zámky a preto sa ho snažím zlepšovať prostredníctvom mojej práce v Som Novozámčan a Teen Media.

Zdieľajte článok:

Komentáre - Vyjadrite svoj názor: