Latino Show, Strekovský festival vína a mnoho ďalšieho

Ilustračná fotografia. Zdroj: Nové Zámky Fotoalbum

Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Tu je zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť. 

Latino show – Radi tancujete? Ak áno, určite sa príďte pozrieť na letnú Latino Show, ktorá sa uskutoční 21.7 od 15-tej do 17-tej v Dome Kultúry. Hlavným hosťom bude Dominika Titková a priatelia. Uvidíte ukážky brazílskeho bojového tanca, budete môcť ochutnať exotické miešané nápoje, či zapojiť sa do diváckej súťaže.

Hviezdna scéna – Obľúbená séria koncertov prebieha i tento rok. Už 19.7 vám zahrá STRINGS AND CROON, 26.7 zasa FREE FALLIN. Okrem nich sa môžete tešiť aj na ďalších interpretov. Všetky koncerty sa uskutočnia v Astronomickom kabinete na Tabakovej ulici o 20:00. Vstup je zadarmo. Viac informácií nájdete tu.Textil v priestore – Výstava prezentuje rozmanité typy diel od veľkoplošnej textílie, závesného obrazu či textilného šperku, až po diela určené do priestoru, práce s dôrazom na osobný koncept a autorský dizajn. Vernisáž výstavy Textil v priestore sa uskutoční 27.6.2019 o 17:00 v Galérií Ernesta Zmetáka. Výstavu si budete môcť pozrieť až do 31.8.2019.

Od mešca k bankomatu – V priebehu júna a júla 2019 bude v priestoroch Múzea Jána Thaina v Nových Zámkoch návštevníkom sprístupnená výstava prezentujúca dejiny peňazí na našom území od najstarších čias až po dnešok. Viac informácií nájdete tu.

TOP z okolia (výber redakcie)Strekovský festival vína – 12. Strekovský festival vína oboznámi návštevníkov s tradičnými remeslami a miestnymi zvykmi. Budete sa môcť zoznámiť s namáhavou a jedinečnou prácou vinárov, ochutnať ich unikátne a vzácne vína. Festival bude prebiehať od 19.7.2019 (16:00) do 20.7.2019 v Strekovských viniciach.

Žochársky pivný festival – Pivný festival na námestí M. R. Štefánika v Topoľčanoch sa uskutoční už 20.7 od 15-tej do 23-tej hodiny. Budete môcť ochutnať viac ako 30 druhov piva, zapojiť sa do pivných súťaží a mnoho ďalšieho. O hudbu sa postará kapela Nadličanka a iné.To je z kultúrnych podujatí v Nových Zámkoch a okolí na budúci týždeň všetko. Keďže teploty sú v poslednom čase vysoké a budúci týždeň tomu nebude inak, prečítajte si možnosti, ako sa ochladiť v Nových Zámkoch. Nájdete ich v minulotýždňovom programe (tu).

Pre najaktuálnejšie spravodajstvo nás sledujte na FaceBook-u:

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk, www.regionnitra.sk