100 rokov v obrazoch, Hviezdna scéna a mnoho ďalšieho

Ilustračná fotografia (Hlavné námestie). Zdroj: archív Som Novozámčan

Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Tu je zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť. Tentoraz je ich menej, stále je však čo robiť.

Ako si Čimo… – Divadlo Severka vám zahrá rozprávku o tom, ako si Čimo hľadal kamaráta. Pozrieť si ju budete môcť v Astronomickom kabinete na Tabakovej ulici 11.8 o desiatej hodine. Rozprávka je určená pre deti vo veku 4 až 10 rokov. Vstupné pre deti je 1 Euro, dospelí zaplatia 3 eurá.

Hviezdna scéna – Séria koncertov pokračuje aj v auguste. Už 2.8 vám zahrá THE JOINT VENTURE, 9.8 zasa JULIANA HAMRANOVÁ A ERIK ŽIGMUND. Koncerty kapiel všetkých štýlov od Rocku až po Country sa uskutočnia v priebehu augusta v astronomickom kabinete na Tabakovej ulici. Aj tento rok je vstupné zadarmo. Viac informácií nájdete tu.Textil v priestore – Výstava prezentuje rozmanité typy diel od veľkoplošnej textílie, závesného obrazu či textilného šperku, až po diela určené do priestoru, práce s dôrazom na osobný koncept a autorský dizajn.Výstavu si môžete pozrieť až do 31.8.2019.

Ahoj umenie –  Letný tábor pre deti organizovaný Galériu Ernesta Zmetáka sa uskutoční počas budúceho týždňa (5.8 až 9.8). Od desiatej do jedenástej hodiny bude prebiehať interaktívny lektorský výklad, potom nasledujú tvorivé dielne. Vstupné na celý týždeň vás vyjde 10 Eur, jeden deň vás bude stáť 2,50 Eura.100 rokov v obrazoch – Múzeum Jána Thaina si pre vás pripravilo novú výstavu zameranú na obrazy. Výstavu si budete môcť pozrieť od 9.8 až do 20.9.2019. Viac informácií prinesieme čoskoro.

To je z kultúrnych podujatí v Nových Zámkoch a okolí na budúci týždeň všetko. Keďže teploty sú v poslednom čase vysoké a budúci týždeň tomu nebude inak, prečítajte si možnosti, ako sa ochladiť v Nových Zámkoch. Nájdete ich v staršom programe (tu).

Chcete, aby vám už žiadne novinky neušli? Prihláste sa na Novozámocký Newsletter.

Pre najaktuálnejšie spravodajstvo nás sledujte na FaceBook-u:

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Viete o podujatí, ktoré tu nie je? Napíšte nám na info@somnovozamcan.sk Ďakujeme!

Zdroj: www.novezamky.sk
Richard Prutkay

Autor článku: Richard Prutkay

Založil som a dodnes spravujem regionálny spravodajský portál Som Novozámčan. Záleží mi na mojom rodnom meste Nové Zámky a preto sa ho snažím zlepšovať prostredníctvom mojej práce v Som Novozámčan a Teen Media.

Zdieľajte článok:

Komentáre - Vyjadrite svoj názor: