Už máte program na budúci týždeň? Pozrite sa, čo sa bude diať v Nových Zámkoch!

Autor Fotografie: Tomáš Nagy

Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Prinášame vám zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť.Výstava Prvé Republiky – Výstava je zameraná na obdobie začleňovania územia Slovenska, v rámci neho aj dnešného Nitrianskeho samosprávneho kraja, do Československej republiky. Môžete si ju pozrieť do konca marca 2019.  Článok o výstave nájdete tu. Môžete si ju pozrieť v bežné pracovné dni v Mźeu Jána Thaina.

Nebojsa – Divadelná a bábková scéna pre všetky odvážne deti. Pozrieť si ju môžete v Dome kultúry v malej sále. Budúci týždeň sa bude hrať  Három az igazság (10.2 o 10:00, v maďarčine), hra je vhodná pre deti od 4 do 12 rokov. Lístky si môžete zakúpiť v Turisticko-Informačnej kancelárii, cena lístka pre dieťa je 1EURO pre dieťa a 3EURÁ pre dospelých.Talianska grafika IIV januári 2019 sme si priopomenuli sto rokov od narodenia majstra Ernesta Zmetáka a v tomto roku oslavuje Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch 40 rokov odo dňa svojho založenia. Výstava Talianska grafika II je vstupnou bránou do tohto roka jubileí. Celý článok o výstave nájdete tu. Výstava je otvorená do 23. marca 2019.

Symfónia radosti – Výstavu výtvarných diel si môžete pozrieť až do 17.2 na poschodí OC AQUARIO. Vernisáž výstavy sa bude konať 5.2 o 17:00.

BWB – Ďaľšou výstavou je výstava fotografií Budapest – Wien – Bratislava, ktorú si môžete pozrieť v Poetry Café galérií (Dom Kultúry, Hlavné Námestie 7).

Autogramiáda MHC Mikron Nové Zámky – Ste fanúšikom NovoZámockého hokeja? MHC Mikron Nové Zámky pripravuje veľkú autogramiádu, kde môžete získať podpis a stretnúť sa so svojimi obľúbenými hráčmi. Článok o tejto udalosti nájdete tu.


Koncert sólistovKoncert sólistov dychového oddelenia Konzervatória na Tolstého 11 v Bratislave si môžete 5.2 o 16:30 v Regionálnom Osvetovom Stredisku na SNP 32.Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Nezabudnite hlasovať za Nové Zámky v súťaži Žihadielko 2019 až do 28.2.2019

Zdroj: www.novezamky.sk