Už máte program na budúci týždeň? Pozrite sa, čo sa bude diať v Nových Zámkoch!

Už viete, čo budete robiť budúci týždeň? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Prinášame vám zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť, od športu až po kultúrne akcie.

Kultúrne akcie a výstavy

Portugál (28.1.2019 18:00) – Tragikomédia v poloveckom nárečí, v dvoch častiach. Akciu organizuje Divadlo Thália Színház Košice – Kassa a Csemadok Nové Zámky. Pozrieť si ju budete môcť v Csemadoku na Petőfiho ulici. Cena lístka je 8 EUR.

Výstava Prvé Republiky – Výstava je zameraná na obdobie začleňovania územia Slovenska, v rámci neho aj dnešného Nitrianskeho samosprávneho kraja, do Československej republiky. Môžete si ju pozrieť do konca marca 2019.  Článok o výstave nájdete tu. Môžete si ju pozrieť v bežné pracovné dni v Mźeu Jána Thaina.

Nebojsa – Divadelná a bábková scéna pre všetky odvážne deti. Pozrieť si ju môžete v Dome kultúry v malej sále. Ako prvá sa bude hrať hra O zlej Princeznej (13.1 o 10:00), hra je vhodná pre deti od 3 do 9 rokov. Lístky si môžete zakúpiť v Turisticko-Informačnej kancelárii, cena lístka pre dieťa je 1EURO pre dieťa a 3EURÁ pre dospelých.

Talianska grafika IINovú výstavu  o Talianskej Grafike si môžete pozrieť v Galérií Ernesta Zmetáka až do 23.3.2019.

Šport

MHC Mikron Nové Zámky bude 29.1 hrať proti HK Poprad o 18:30 na ľadovom štadióne.

 

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Nezabudnite hlasovať za Nové Zámky v súťaži Žihadielko 2019 až do 28.2.2019

Zdroj: www.novezamky.sk