Tento rok sa uskutoční tretí ročník E-sportu Nové Zámky

Tento rok sa aj napriek aktuálnej situácií opäť stretnú hráči z Nových Zámkov a okolia na podujatí E-sport Nové Zámky už po tretí krát.

E-sport Nové Zámky sa prvý krát uskutočnil v roku 2018, čo bolo prvý krát, kedy sa zišli hráči z Nových Zámkov na podujatí zadarmo. Tento rok sa už potretí krát E-sport uskutoční, pričom jeho cieľom je opäť zorganizovať zábavný deň a stretnutie komunity hráčov aj v Nových Zámkoch.

Podujatie sa tento rok uskutoční na konci letných školských prázdnin, 31.8.2020 so začiatkom o ôsmej hodine. Kvôli obmedzeniam je povinná registrácia, ktorú nájdete tu. Akciu tento rok podporila firma IT Planet, Websupport a Tesco Nové Zámky, pričom organizátormi je ako po minulé roky Mesto Nové Zámky, Primátor mesta Nové Zámky Otokar Klein a spravodajský portál Som Novozámčan.

Bude sa súťažiť v dvoch kategóriach. Prvou kategóriu je hra Counter Strike : Global Offensive, ktorá je obľúbená už niekoľko rokov. Druhou hrou bude populárna mobilná hra z roku 2016, Clash Royale. E-sportu sa môže zúčastniť ktokoľvek, kto má viac ako trinásť rokov. Viac informácií je možné nájsť tu.

Plagát podujatia