TOP 5 článkov roka 2019: Novozámčanov zaujala Porciunkula, ale aj aktuálne udalosti

Dnešným dňom končí rok, ktorý bol bohatý na celosvetové i lokálne udalosti. V prehľade načítanejších článkov sa odrážajú témy, ktoré novozámčanov zaujali. Viaceré miesta obsadili nedávne témy.

5. miestoSilvestrovský ohňostroj nebude, Nové Zámky pošlú peniaze naň určené Prešovu
Piate miesto obsadila jedna z horúcich tém posledných dní. Článok v ktorom ste sa dočítali, prečo dnes nebude silvestrovský ohňostroj bol zverejnený tesne po Vianociach, 27.decembra 2019. Za 4 dni si ho pozrelo 834 unikátnych používateľov, ktorí ho priemerne čítali 2 minúty a 9 sekúnd. Článok vyvolal diskusiu aj na sociálnej sieti Facebook, kde získal dohromady viac než 200 páči sa mi to a vyše 100 komentárov na všetkých Facebook stránkach, na ktorých bol zverejnený. Tento článok vyšiel len pred 4 dňami, čiže je prekvapujúce, že stihol v čítanosti predčiť i najčítanejšie programy na budúci týždeň. Čo si myslíte o tejto téme vy?

4. miestoMost pri Štrande uzavrú už o týždeň

Štvrté miesto obsadila opäť aktuálna udalosť. Uzávierka mosta pri kúpalisku Štrand spôsobila zhoršenie dopravnej situácie v meste a až do nedávneho znovuotvorenia mosta spôsobovala uzávierka aj hodinové zápchy na hlavných ťahoch. Článok priniesol informácie o obchádzke i trvaní stavby. Prečítalo si ho 1 087 unikátnych používateľov, ktorí ho priemerne čítali dve minúty a 47 sekúnd. Článok taktiež rozvíril diskusiu a určite ho ocenili najmä vodiči. Článok vyšiel 8. júla 2019.


3. miesto – AKTUÁLNE: EC vlaky až do odvolania nestoja v Nových Zámkoch

Tretie miesto obsadil článok o dočasnom zrušení zastávky EC vlakov v Nových Zámkoch. Dnes už EC vlaky z Prahy či Budapešti opäť stoja aj v Nových Zámkoch. Vlakovú dopravu využíva množstvo novozámčanov, takže nie je prekvapivé, že táto informácia ich zaujala. Článok si prečítalo 1 496 unikátnych používateľov, ktorí ho priemerne čítali presne 3 minúty. Aj tento článok rozvíril diskusiu na sociálnych sieťach a získal množstvo reakcií a komentárov.  Článok vyšiel 9. júla 2019, deň po predošlom článku o moste pri Štrande.

2. miesto – Majiteľka Remeselnej zmrzliny: Jedinečnosť tvorí spojenie tradičnej výroby a originálnych príchutí

Čestné druhé miesto obsadil rozhovor s Katalin Hamran Šuminovou. Bol zverejnený 11. augusta 2019, kedy teplota dosahovala aj viac než 30 stupňov Celzia. Čitateľov zaujal príbeh jednej z novozámockých zmrzlinární, kedže zmrzlina je skvelým prostriedkom na ochladenie sa. Článok si prečítalo 1 569 unikátnych používateľov, ktorí ho priemerne čítali 3 minúty a 19 sekúnd. Tento článok mal taktiež množstvo reakcií na sociálnych sieťach, jeho návštevnosť však pochádza aj priamo z webu.


1. miestoPorciunkula začína už vo štvrtok, čaká vás koncert skupiny Polemic a mnoho ďalšieho

„Pódiové“ prvé miesto obsadil článok o programe tohtoročnej Porciunkuly. Dozvedeli ste sa viac o histórií tejto udalosti, ale aj o aktuálnom tohtoročnom programe. Tento článok bol v TOP 5 očakávaný, keďže je o jednej z najväčších udalostí v Nových Zámkoch. Dotiahol to však až na prvé miesto s 2 719 unikátnymi návštevami. Čítali ste ho priemerne 2 minúty a 42 sekúnd. Ćlánok vyšiel 20. júla 2019.

Prajeme vám Šťastný nový rok 2020!

Dúfame, že nás budete čítať i v novom roku a dekáde. Ďakujeme, že ste boli s nami v roku 2019!

Zdroj údajov: Google Analytics