Seniori budú v niektoré dni predávať zadarmo! Tržnica pripravuje i HandMade trh!

Zdroj: https://www.facebook.com/trznicaNZ/

Na Tržnici sa to rozbieha! Po úspešných blších trhoch bude aj HandMade trh. To však nie je všetko. Tržnica Nové Zámky  sa rozhodla pomôcť starším ľudom a preto budú seniori predávať v pondelok a v stredu zadarmo.

HandMade trh

Už túto nedeľu sa na tržnici bude organizovať HandMade trh. Ak chcete prísť predávať, zaregistrujte sa tu. Píšte však čo najskôr vyzerá to, že bude plno. Ako píše stránka Tržnica Nové Zámky na FaceBooku:

Priatelia! Už tento víkend, túto nedeľu sa stretneme na prvom HandMade trhu na novej tržnici! ?? Strašne sa tešíme! Už teraz máme totiž zaregistrovaných viac ako 70 predajcov, čo je neuveriteľné a my sme z toho neskutočne nadšení! Určite bude z čoho vyberať, všetci ste srdečne vítaní! A ak chcete predávať, stále sa môžete prihlásiť pomocou tlačidla „Zaregistrovať sa“.

Určite sa oplatí prísť, keďže budete mať možnosť zakúpiť si HandMade výrobky od vyše 70 predajcov, výber bude určite široký!

Zdroj: https://www.facebook.com/trznicaNZ/

Seniori: v pondelok a v stredu neplatíte za predajný stôl!

Vedenie Tržnice sa rozhodlo, že pomôže svojim starším predajcom. Nedávno obletela slovensko fotka starenky predávajúcej svoje poctivo vypestované ovocie a zeleninu. Jednalo sa o 83 ročnú Margit. Fotka sa objavila na stránke Fun Rádia, portále topky.sk a ďaľších. Možno aj to bol dôvod, prečo sa tržnica rozhodla takto pomôcť starším ľudom. Osobne si myslím, že je od Tržnice dobrý krok oceňujem ich snahu pomôcť.

Podmienky:

  • predajné dni bez úhrady pre seniorov budú pondelok a streda,
  • vek pre poskytnutie stola bezplatne je 70 rokov a viac,
  • predávajúci musí byt prítomný, nemôže to delegovať napr. na vnučku alebo niekoho iného,
  • predávajúci musí mať potrebné povolenia na predaj na tržnici.

Ostatní predajcovia budú platiť poplatok podľa cenníka. Tento predaj bude zatiaľ realizovaný skúšobne do konca roka.

Príďte i vy podporiť v tieto dni starších predajcov!

Zdroje: https://www.facebook.com/trznicaNZ/, http://trznicanz.brantner.sk