Podporte NovoZámockých kajakárov v projekte UKÁŽ SA! Chýba im pár percent!

Podporte v projekte Ukáž sa, ktorý organizuje Nadácia Slovenského olympijského výboru NovoZámockých kajakárov. Aktuálne sú na druhom mieste, ale delí ich iba niekoľko desatín percenta. Majú jedinečnú možnosť získať grant vo výške až 10000€! Doteraz vďaka ich nadšeniu pre šport a zveľadenie lodenice, sa jej okolie a lodenica samotná  od roka 2016 naozaj zmenila, k lepšiemu ! Za tento krátky čas už chodia na súťaže a získavajú aj skvelé umiestnenia. Teraz potrebujú vašu pomoc. My v RTTV Slovakia ich podporíme, a vy ?

Dajte im hlas kliknutím SEM!

Viac o klube:

ŠPORTOVÉ ÚSPECHY

Náš člen Maximilián Szabó sa po roku trénovania dostal do slovenského mládežníckeho tímu. Pravidelne sa na Slovensku umiestňuje do tretieho miesta. Máme širokú základňu pretekárov do 12 rokov, ktorí sa umiestňujú v prvej polovici štartového poľa. Zameriavame sa aj na výsledky, ale náš hlavný cieľ je prilákať čo najviac detí na lodenicu, vyplniť im voľný čas a dať im správne športové návyky.

MÔJ PRÍBEH

Športový klub bol založený v roku 2016, venuje sa rýchlostnej kanoistike v Nových Zámkoch. Najskôr sme museli obnoviť starú lodenicu v meste. Po dvoch rokoch činnosti máme 30 členov. Počas sezóny sa zúčastňujeme na všetkých pretekoch za rok – cca 15 pretekov. Snažíme sa deťom dať správne športové návyky a viesť ich k samostatnosti.

Zdroj: https://www.nadaciasov.sk/ukazsa/sportovec/sport-club-slovakia-nove-zamky


Zdroj: https://www.facebook.com/SPORTCLUBSLOVAKIA/