V katastri Nových Zámkov došlo k dopravnej nehode, zahynuli traja ľudia

Snímka z dopravnej nehody v katastri Nových Zámkoch. Zdroj: Facebook HaZZ

Ďalšie dve osoby so zraneniami boli prevezené do novozámockej nemocnice. Pri nehode zasahovali aj hasiči.

Tragická dopravná nehoda sa stala na hlavnej ceste v nedeľu ráno v katastri obce Nové Zámky smerom na Nitru. Na mieste zasahovali aj hasiči. „Následkom nehody skončilo vozidlo s 5 účastníkmi mimo vozovky prevrátené a zdemolované vedľa cesty, nachádzala sa pod ním zakliesnená 1 osoba,“ uvádza sa na facebookovej stránke Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Polícia Slovenskej republiky informuje o priebehu nehody na svojej Facebookovej stránke: „Tridsaťsedem ročný vodič osobného auta AUDI A6 combi, z doposiaľ nezistených príčin, zišiel z cesty a narazil do stromu.“ Vodič auta bol po nehode, napriek zraneniam, schopný podrobiť sa dychovej skúške. Výsledok skúšky bol negatívny.

Okolnosti nehody a jej príčina sú predmetom vyšetrovania polície v Nových Zámkoch. „Vyšetrovateľ PZ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci pre trestné činy usmrtenia a ublíženia na zdraví,“ napísala polícia na sociálnej sieti.

Ranná tragická nehoda pri Nových Zámkoch si vyžiadala 3 usmrtené osoby 😔

Hasiči momentálne zasahujú pri dopravnej…

Posted by Prezídium Hasičského a záchranného zboru on Saturday, February 20, 2021

 

Viktória Záčeková

Autor článku: Viktória Záčeková

Som študentka žurnalistiky, ktorej niekedy 24 hodín nestačí nato, aby všetko stihla. Ale vždy si nájdem čas na vynikajúcu kávu a prechádzku v prírode.

Zdieľajte článok:

Komentáre - Vyjadrite svoj názor: