Čo sa bude diať počas Veľkej Noci v Nových Zámkoch? Prinášame vám zoznam podujatí

Foto: www.pixabay.com

Už viete, čo budete robiť počas Veľkej Noci? V Nových Zámkoch sa nudiť určite nebudete. Prinášame vám zoznam podujatí, kam sa môžete ísť pozrieť.

Tajomstvo oceánu – Divadla Spoza Voza – o putovaní malej veľryby Gerdy naprieč veľkým oceánom. Toto divadelné predstavenie sa uskutoční 21.4.2019 o 10:00 v malej sále Domu Kultúry. Bábkové predstavenie vzniklo na motívy knižky Adriána Macha. Svojou ekologickou témou je venované Dňu Zeme (22.4.).

Fotoklub ROKOŠ –  Fotoklub HEXAGON a Miestny Odbor Matice Slovenskej vás pozývajú na výstavu fotoklubu ROKOŠ z Bánoviec na Bebravou. Výstava potrvá do 18.4.2019.Študentské roky E. Zmetáka – Študentské roky, učitelia, spolužiaci a podnety s ktorými sa mladý výtvarník stretáva často zohrávajú kľúčový význam. Formujú jeho pohľad a smerovanie. Zo spätného pohľadu dávajú odpovede na vývoj tvorivej osobnosti. Galéria umenia Ernesta Zmetáka v Nových Zámkoch venuje zvýšenú pozornosť tvorbe svojho zakladateľa a darcu zbierkového fondu, Ernesta
Zmetáka (1919 – 2004), významnej osobnosti slovenského výtvarného umenia 20. storočia. Výstava potrvá od 28. 3. až do 11. 5. 2019. Článok o výstave nájdete tu. Komentovaná prehliadka tejto výstavy sa uskutoční 11.4 o 17:00 v Galérií E. Zmetáka.

Odpady – Informačná a náučná výstava o problematike tvorby komunálneho odpadu z domácností, škôl, organizácií a firiem. Túto výstavu si budete môcť pozrieť od 8.4.2019 do 23.4.2019 v Mini galérií Kina Mier.

Peter Harna – Vernisáž výstavy fotografií tohoto umelca sa uskutoční 14.4.2019 o 16:00, následne výstava potrvá až do  31.5.2019. Výstavu nájdete v Poetry café galérií v Dome kultúry.Zoznam svätých omší počas Veľkej Noci

Pre najaktuálnejšie spravodajstvo nás sledujte na FaceBook-u:

Ak už si vyberiete ktorékoľvek z týchto podujatí, želáme vám príjemnú zábavu!

Kliknutím na názov podujatia zobrazíte plagát/viac informácií.

Zdroj: www.novezamky.sk