Zajtra začína zber vianočných stromčekov, prečítajte si, ako bude prebiehať v Nových Zámkoch

Ilustračná fotografia. Zdroj: www.novezamky.sk

Včerajším sviatkom Troch Kráľov skončilo vianočné obdobie. Čo však spraviť s vianočným stromčekom? Prečítajte si, ako bude prebiehať zvoz vianočných stromčekov v meste Nové Zámky.Dúfame, že ste v pokoji prežili vianočné sviatky a silvestrovské oslavy. Po včerajšom sviatku Troch kráľov sa definitívne skončilo vianočné obdobie pre väčšinu Novozámčanov. Počas nasledujúcich dní bude v meste Nové Zámky prebiehať zvoz vianočných stromčekov. Obyvatelia bytových domov, ktorí používajú 1100 litrové smetné nádoby môžu stromček vyhodiť už zajtra, obyvatelia rodinných domov si chvíľu počkajú.„Zber vianočných stromčekov spred stojísk 1 100-litrových kontajnerov bude prebiehať v termíne od 8. do 17.januára 2020. Zber vianočných stromčekov spred rodinných domov bude prebiehať v termíne od 20. do 24. januára 2020,“ informuje mesto Nove Zámky.

Stromček by mal byť pred vyhodením zbavený ozdôb a iných predmetov. Ak by ste v danom termíne nestihli vianočný stromček vyhodiť, je ho kedykoľvek možné odovzdať na niektorom zo zberných dvorov.


Richard Prutkay

Autor článku: Richard Prutkay

Založil som a dodnes spravujem regionálny spravodajský portál Som Novozámčan. Záleží mi na mojom rodnom meste Nové Zámky a preto sa ho snažím zlepšovať prostredníctvom mojej práce v Som Novozámčan a Teen Media.

Zdieľajte článok:

Komentáre - Vyjadrite svoj názor: